Developerské projekty

Pro níže uvedené developerské projekty zajišťujeme exluzivně financování

Rodinné domy 4+kk v lokalitě Rousínov-Kroužek

Rodinný dům na klíč z nabídky projektů ve vyhledávané lokalitě Rousínov-Kroužek. V obci je veškerá občanská vybavenost, leží poblíž dálnice D1 směr Vyškov. Dojezdová vzdálenost do Brna je 12 minut. Dřevostavby realizujeme z kvalitních panelů Fermacell, stavíme i z broušených cihel (energetická třída B). Dle domluvy jsou možné menší úpravy projektu; součástí je vybudování a připojení inženýřských sítí. Prostorný bungalov sestávajá z otevřené kuchyně a obývacího pokoje, manželské ložnice, dvou ložnic pro děti či hosty, prostorné koupelny, druhé samostatné toalety a vstupní haly.

www.pepperandposh.cz

DADA DISTRIKT - kulturní centrum na břehu Svitavy

Plánované předání jednotek 7/2020

Nově vznikající loftové ubytovací prostory v čtyř-podlažní budově na ulici Sekaninova osloví především kreativní osobnosti, které ocení kulturní a podnětné prostředí. Projekt DADA Distrikt se vymyká zažitým konvencím a spojuje industriální tradici budovy s enviromentálními prvky v podobě střešní bio-zahrady.
Architektonicky se projekt snaží zdůraznit průmyslový charakter prostoru a zachovat původní estetiku celé budovy (podobně jako v pražském Vnitroblocku).
Cílem projektu je vytvořit místo, které bude sloužit pro setkávání činorodých lidí a nabízet jim mnohostranné vyžití v podobě umělecké galerie, co-workingového prostoru, kavárny, či sdílené střešní zahrady.

www.dadadistrikt.cz

Výstavba rodinných domů Ruprechtov

Nízkoenergetické celoročně obyvatelné rodinné domy na prosluněných pozemcích. Jedná se o 7 dřevostaveb a 4 dvojdomky. Ruprechtov se může pyšnit Drahanskou vrchovinou s lesy a rybníkem a krásně zachovalým větrným mlýnem. Lokalita je velmi dobře dostupná od Brna, Blanska a Vyškova.

odkaz na inzerci

TOP